Zverejnené

Máte svoj vlastný internetový obchod a chcete sa stať súčasťou siete BALÍK PLUS, aby ste mohli ponúknuť svojim zákazníkom atraktívnu pridanú hodnotu vo forme zľavových kupónov a reklamných vzoriek?

Začnite generovať dodatočné výnosy za vkladanie reklamných príloh do vašich balíkov. Staňte sa členom a zaregistruje svoj e-shop >>

 

Výhody partnerstva

Členstvo v sieti BALÍK PLUS je nezáväzné a úplne zadarmo. Aj dodanie reklamných príloh na vami určené miesto je bezplatné. Vytvorili sme aplikáciu, ktorá vám aj nám umožní mať prehľad o všetkých realizovaných vkladoch do balíkov a pritom vás administratívne len minimálne zaťaží.

Systém odmeňovania je prehľadný a transparentný. Výška odmeny za vkladanie je vám oznámená vždy pred samotným začatím vkladania reklamných príloh do balíkov. Môžete tak dlhodobo a spoľahlivo plánovať svoje príjmy z predaja vašich balíkových kapacít.

Pri vzorkách produktov profitujete okrem odmeny aj z dodatočne vyššej spokojnosti zákazníkov. Vaši zákazníci tak dostanú zadarmo reklamný produkt od ďalších predajcov, ktorý bol vami priložený (napr. priložené vzorky kávy alebo kozmetického prípravku).

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na info@balikplus.sk. Bližšie informácie o členstve v sieti BALÍK PLUS nájdete na www.balikplus.sk