Zverejnené

No a z pohľadu spoločnosti zase ideálna forma propagácie a získavania nových zákazníkov.

Spolupráca s BALÍK PLUS

Spoločnosť BALÍK PLUS ponúka internetovým obchodom príležitosť vytvoriť najrôznejšie kampane. Neoddeliteľnou súčasťou každej z nich sú špeciálne vytvorené zľavové kupóny. Tie sú vložené do expedovaných balíkov v sieti partnerských e-shopov. Takáto kampaň umožňuje osloviť úplne nových zákazníkov, ktorí majú potenciálny záujem o produkty a využitie komerčnej ponuky na zľavovom kupóne. Uvedená služba je určená nielen veľkým medzinárodným spoločnostiam, ale aj tým malým a lokálnym.

 

BP_voucher_p&c_1

 

Kampaň pre Peek&Cloppenburg

Od 14. mája až do 9. júna 2019 poľská pobočka BALÍK PLUS spustila v spolupráci s medzinárodnou značkou Peek&Cloppenburg novú kampaň. Už od roku 1990 táto značka spája svoje najlepšie predajné a marketingové koncepcie v oblasti fashion a vsádza na univerzálnosť. So zreteľom na neustále sa meniaci svet ponúka svojim zákazníkom dokonalú kombináciu aktivít pre podporu online a offline predaja.

 

Zľavový kupón Peek&Cloppenburg

Výhodný zľavový kupón v poľskej sieti BALÍK PLUS poskytuje potenciálnym zákazníkom 12 % zľavu pri nákupe nad 250 PLN. Táto akcia platila nielen na eshope www.peek-cloppenburg.pl, ale aj offline v kamenných predajniach. Efektívnosť kupónu sme podporili dvoma perforovanými kupónmi, ktoré mohol príjemca podarovať svojim známym a priateľom.

 

BP_voucher_p&c_2

Úspech kampane závisí od viacerých faktorov. Od oslovenia cieľovej skupiny až po samotnú distribúciu zľavových kupónov v sieti a mimo nej. Marketingové prieskumy dokazujú, že práve takáto forma zdieľania, v podobe darovania zľavového kupónu, zvyšuje zásah u cieľovej skupiny až o 18 %. Veríme, že sa to prejaví aj v kampani Peek&Cloppenburg a dosiahnutie dobrého výsledku otvorí dvere ďalším spoluprácam.